WYNIKI WYSZUKIWANIA W KATEGORII śLUBY:

dla parametrów: wojewodztwo - podkarpackie

wybierz
  • Cena: najniższa
  • Cena: najwyższa
  • Polecane: najmniejsza
  • Polecane: najwyższa
  • Opinie: najmniejsza
  • Opinie: najwyższa
Wideofilmowanie, kamerzysta, ślub, PPJ Wedding, podkarpackie, Sanok

PPJ Wedding

W naszej ofercie możecie znaleźć piękne Albumy Tradycyjne lub Foto Albumy, patrząc na jakość i prestige wybieramy najlepszych producentów z Polski, dzięki temu otrzymana pamiątka jest na najwyższym poziomie i za każdym razem unikatowa.

Rzeszów

Cena od: 0 zł

Polecane: 0

Opinie:0

szczegóły oferty

Wideofilmowanie, kamerzysta, ślub, ANDI STUDIO, podkarpackie, Nisko

ANDI STUDIO

Wideofilmowanie i fotografia ślubna

Leżajsk i okolice

Cena od: 1000 zł

Polecane: 0

Opinie:0

szczegóły oferty

Wideofilmowanie, kamerzysta, ślub, Studio Amor, podkarpackie, Tarnobrzeg

Studio Amor

Drodzy Państwo. Jesteśmy w pełni profesjonalną ekipą. Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w naszej branży.Posiadamy gruntowne przygotowanie z zakresu video filmowania i fotografii. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie, dbamy o każdy szczegół w obróbce oraz montowaniu wszystkich elementów w spójną całość, dzięki czemu nasze filmy oraz zdjęcia w pełni uwiecznią najpiękniejsze momenty z Państwa życia.

Mielec

Cena od: 0 zł

Polecane: 1

Opinie:0

szczegóły oferty

Wideofilmowanie, kamerzysta, ślub, R-Video, podkarpackie, Leżajsk

R-Video

Wideofilmowanie w formatach: SD, (Standard Definition), HD, (High Definition) Obraz, w zależności od życzenia klienta, o proporcjach boków 4:3,(zwykły), lub 16:9, (panoramiczny).

Cena od: 0 zł

Polecane: 0

Opinie:0

szczegóły oferty

Wideofilmowanie, kamerzysta, ślub, Art-Film, podkarpackie, Nowa Dęba

Art-Film

Filmowanie i fotografowanie albumy drukowane - fotoksiążki z ślubów, wesel, studniówek nadruki na płytach DVD i Blu-ray Profesjonalnie . . . . cały kraj.

Cena od: 0 zł

Polecane: 0

Opinie:0

szczegóły oferty

Wideofilmowanie, kamerzysta, ślub, Czarne na Białym, podkarpackie, Krosno

Czarne na Białym

Fotografią i Filmowaniem zajmujemy się od wielu lat, co owocuje niebanalnymi pomysłami.

Rzeszów

Cena od: 0 zł

Polecane: 0

Opinie:0

szczegóły oferty

Wideofilmowanie, kamerzysta, ślub, VideoTop-Weekend, zachodniopomorskie,

VideoTop-Weekend

Cena od: 0 zł

Polecane: 0

Opinie:0

szczegóły oferty

Wideofilmowanie, kamerzysta, ślub, P.P.U.H "ATS STUDIO", podkarpackie, Tarnów

P.P.U.H "ATS STUDIO"

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą.Nasza wiedza jest ciągle pogłębiana i wzbogacana nowymi pomysłami oraz doświadczeniem. To jedna z nielicznych firm, która oferuje szeroki wachlarz usług związanych z tematyką fotografii i videofilmowania - zyskując przez ten okres pozycję dużej i godnej zaufania firmy. Realizujemy: uroczystości ślubne i weselne, chrzty, komunie, studniówki, sesje, imprezy rozrywkowe np. mikołajki, konferencje i szkolenia, filmy reklamowe i dokumentalne. Profesjonalny sprzęt i wyposażenie wpływają na efekty pracy jaką wykonujemy. Cenimy sobie przede wszystkim jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były wyjątkowe i pełne spontaniczności. Dążymy do tego by nasza praca przebiegała w miłej i luźnej atmosferze. Dodatkowo z pełnym zaangażowaniem dbamy o to aby nasze realizacje były niepowtarzalne i stanowiły cenną pamiątkę do której Państwo z chęcią sięgają niejeden raz. To pamiątka nie tylko dla nas, ale także dla przyszłych pokoleń. Bo przecież sami nie raz sięgamy po stare fotografie naszych rodziców, dziadków... Posiadamy zezwolenie umożliwiające fotografowanie i filmowanie uroczystości w obiektach Sakralnych. Wykonujemy indywidualne laserowe nadruki na okładkach i płytach. Posiadamy najnowsze telewizyjne kamery cyfrowe HD. Korzystamy z kamer firmy SONY, które są zgodne z najnowszą technologią zapisu filmów w wysokiej rozdzielczości HDV. Możemy zaprojektować foto-książkę z wykonanymi przez nas fotografiami. Cechuje nas krotki czas realizacji zleceń, atrakcyjne ceny i pełna dyspozycyjność wobec klientów. Dostosujemy nasza ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Łąka

Cena od: 999 zł

Polecane: 10

Opinie:2

szczegóły oferty